Become a tutor

Dołącz do grona tysięcy korepetytorów i zacznij pomagać uczniom z całej Polski dzięki i-korepetycje.pl

Zarejestruj się zupełnie za darmo i stwórz atrakcyjny profil korepetytora
Pozwól uczniom znaleźć Twój profil lub odpowiedz na ich oferty
Ustal datę pierwszych zajęć i koszt lekcji
Prowadź korepetycje stacjonarne w miejscu ustalonym z uczniem
Do korepetycji online wykorzystaj wirtualną tablicę dostępną na portalu
Rozliczaj się bezpiecznymi płatnościami online na portalu i-korepetycje.pl

Zarejestruj się zupełnie za darmo

Stwórz konto bądź zaloguj się za pomocą Twojego konta Google lub Facebook. Wybierz przedmioty, umiejętności i poziom na jakim możesz uczyć. Zaznacz sposób w jaki chcesz prowadzić zajęcia (stacjonarnie czy online) i podaj miejscowości, w których możesz dojechać do ucznia. Określ czas dostępności i wynagrodzenie, jakiego oczekujesz za lekcję. Powyższe informacje pozwolą uczniom znaleźć Twoje ogłoszenie.

Stwórz atrakcyjny profil

Profil jest Twoją wizytówką i powinien zachęcić nowych uczniów do kontaktu z Tobą. Upewnij się, że jest oryginalny i wyróżni Cię spośród tysięcy innych korepetytorów. Napisz o swoim wykształceniu, doświadczeniu, zainteresowaniach. Opisz Twoje metody nauczania i wyjaśnij dlaczego to kochasz. Nie zapomnij dodać swojego zdjęcia profilowego. Twój szczery uśmiech dużo bardziej zachęci uczniów do kontaktu z Tobą, niż wymyślne i kolorowe logo.

Pozwól uczniom się znaleźć

Po stworzeniu profilu zaczniesz otrzymywać prośby o korepetycje zgodne z Twoimi preferencjami. Pamiętaj, że najistotniejszym punktem, na jaki uczniowie zwracają uwagę, są opinie. Poproś byłych i obecnych studentów o opublikowanie recenzji na Twoim profilu. Ranking korepetytorów jest ustalany na podstawie:
  • Punktów Profilowych (PP), które zdobywasz za uzupełnienie danych w profilu,
  • Twoje oceny wystawiane przez uczniów,
  • Punkty wyróżnienia (PW), które otrzymasz za rozwijanie portalu - tworzenie własnych wpisów na bloga i polecanie nauczycieli (po szczegóły skontaktuj się z menedżerem lub przez formularz kontaktowy). A także w mniej czasochłonny sposób - zakupisz je tutaj.

Odpowiedz na zgłoszenia uczniów

Uczniowie nie tylko przeglądają ogłoszenia, ale mogą wysyłać swoje zgłoszenia. W zakładce Zlecenia znajdziesz zgłoszenia uczniów z przedmiotów, których nauczasz. Akceptując ofertę trafiasz na listę korepetytorów chętnych do realizacji zlecenia. Uczeń wybierze osobę, która będzie spełniała jego oczekiwania. Pamiętaj! Im wcześniej się zgłosisz, tym masz większe szanse, że to właśnie Tobie przypadnie ten zaszczyt. Aby otrzymywać powiadomienia natychmiast, po opublikowaniu oferty pasującej do Twojego profilu, skorzystaj z powiadomień SMS, które możesz aktywować tutaj.

Pierwszy kontakt i pierwsze korepetycje

Pierwsza wiadomość lub telefon to jedyna okazja, aby dobrze się zaprezentować. Potraktuj je poważnie i rozmawiaj jak z przyszłym uczniem. Zwracaj się po imieniu, zadawaj pytania, aby poznać ich potrzeby i natychmiast wyjaśnij wątpliwości. Ustal termin pierwszych zajęć, który będzie pasował do Waszych grafików. Stwórz lekcję w zakładce Zlecenia -> Moje lekcje. Wybierz czy będą to korepetycje stacjonarne czy korepetycje online, określ ich datę oraz koszt, jaki poniesie uczeń.

Wykorzystaj wirtualną tablicę do korepetycji online

Jeżeli wybierzesz zajęcia zdalne to masz do dyspozycji wirtualną tablicę. Dzięki niej udostępnisz uczniowi materiały, możesz wspólnie z nim rozwiązywać zadania, rysować i wiele więcej! Po zakończonej lekcji możecie pobrać tablicę na dysk w formacie PDF. Teraz notatki z lekcji możesz mieć zawsze przy sobie!

Zarabiaj na korepetycjach i rozliczaj się bezgotówkowo z gwarancją zapłaty

Od teraz nie musisz obawiać się braku zapłaty za korepetycje online lub być bardziej wiarygodnym żądając zapłaty przed lekcją. Możesz skorzystać z bezpiecznych płatności na naszej platformie i rozliczyć się z uczniem bezgotówkowo przed lub po korepetycjach. Nikt nie ryzykuje. Uczeń jest pewien, że wpłacone pieniądze nie trafią do nauczyciela, dopóki nie zostanie przeprowadzona lekcja, a korepetytor ma gwarancję zapłaty za swoją pracę. Wpłacone środki trafią na Twój wewnętrzny portfel. Aby dokonać wypłaty przejdź do zakładki Mój portfel i wypłać środki bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Dbaj o dobre relacje z uczniami i nieustannie podnoś swoje umiejętności

Chcesz być dobrym korepetytorem? Nie możesz spocząć na laurach. Ciągłe poszerzanie Twojej wiedzy i utrzymywanie przyjacielskich stosunków z uczniami pozwolą Ci pomóc większej liczbie osób i znacząco zwiększyć dochody z korepetycji.

Portal stworzony przez korepetytorów dla korepetytorów

i-korepetycje.pl  stworzyliśmy z myślą o nas samych - wieloletnich korepetytorach. Zbudowaliśmy portal biorąc, co najlepsze z różnych serwisów ogłoszeniowych oraz dodając to, czego brakowało nam najbardziej. Panel zarządzania zajęciami, rozliczenia bezgotówkowe i wirtualna tablica. Czego chcieć więcej? Jeżeli masz pomysły na nowe funkcjonalności - daj znać poprzez formularz kontaktowy. Razem stwórzmy najlepsze rozwiązanie do organizacji zajęć

Zaczynam!